תיירות אחרת בארץ ובעולם

"סיור – סיקור"

סיור בלוגריות בגליל המערבי
קרדיט: טלי רצקר

סיורים באתרי תיירות

"סיור – סיקור" הינו מיזם שבו אני מארגנת  סיורים ב"תפירה אישית" לקבוצות בלוגרים במטרה לסייע לעסקים קטנים או אתרי תיירות פרטיים, להיחשף באופן ממוקד לקהל היעד הרלוונטי עבורם.

קיימים סוגים רבים של סיורים המיועדים לבלוגרים ועיתונאים הבאים לחשוף או לשווק אתרי תיירות בארץ.  

שמתי לב כי רבים מסיורים אלה, הממומנים על ידי משרדי יחסי ציבור או גופים גדולים ועתירי תקציב, כגון עמותות תיירות או משרדי ממשלה, מובילים את הבלוגרים שוב ושוב לאותם אתרים מוכרים, ידועים ו"חזקים" שיש להם אפשרות להשתמש בשירותי יח"צ ופרסום, ולווא דווקא לעסקים הקטנים, המיוחדים, הפרטיים והקסומים שקיימים לצד אתרי ה"חובה" הללו.

לצורך מתן מענה איכותי וממוקד גם לעסקים מסוג זה, פתחתי את מיזם "סיור – סיקור" שבו אני מארגנת סיורים לבלוגרים באזורים שונים בארץ על מנת לתת במה וחשיפה בדיוק למה שאני אוהבת ומחפשת בטיולי ובחופשותיי.

מרתק לראות זוויות מבט שונות, דגשים, מחשבות ותובנות מגוונים על אותו היום בדיוק.

רוצים סיקור?

אם אתם

✔ בעלי אתר תיירות

 ✔ מנהלי עמותות תיירות 

 ✔ מובילי מתחמי תיירות

✔ בעלי עניין בתחום התיירות

אשמח להגיע אליכם, לבד או עם קבוצת בלוגרים מפולחת ואיכותית, ולבנות אתכם סיור "תפור" וייחודי, שייצר עבורכם חשיפה מדוייקת לקהלי היעד שלכם, עם תוכן מקורי וממגוון זוויות מבט.

כל מה שצריך זה ליצור עמי קשר:

תכתבו לי מייל, ונמשיך משם.

[email protected]

אפשר גם להתקשר, שנאמר "זה כן! לטלפון"

052-3782846

סיורים מהעיניים שלי

חופשה בנהריה

נהריה – היפיפייה המתעוררת

שש סיבות מנצחות למה לבחור לבלות את החופשה הבאה שלכם דווקא בנהריה. מלונות מומלצים, מסעדות, אטרקציות, בילויים, אירועים, אפשרויות לטיולי כוכב. מידע והמלצות לרוב. בואו איתי לגלות את נהריה.

קרא עוד »
נוף בעמק יזרעאל

זרעים של השראה

"סיור – סיקור" מספר שלוש, בעמק יזרעאל.
"העמק הוא חלום, זוהר ואורה, מלילה ועד יום, חולו ההורה". (שלום שפירא). אז הורה לא חוללנו, אבל הלב רקד, והעיניים לא ידעו שובע. יום מלא ביצירה והגשמה. עונג צרוף ביעד תיירותי שאסור לפספס.

קרא עוד »
אומנות רחוב בנתניה

נתניה – "מחשבת מסלול מחדש"

נתניה מחשבת מסלול מחדש ועושה מאמצים לשנות את תדמיתה ולהפוך לריביירה הישראלית. פרוייקט הגרפיטי ואומנות הרחוב בה הוא חלק מתוך כלל השינויים שעוברים על העיר.

קרא עוד »
בית המלאכה רגבה, סיור בלוגריות

חשיפה לצפון

לעיסוק התיירותי שלי אין ממש הגדרה. וגם אין לי מחויבות לאף אחד. אני זורמת עם מה שמרגיש לי נכון. היות ואני מאמינה בחשיפה ובמה למקומות קטנים ומענינים, הקמתי את מיזם "סיור סיקור" – סיורי בלוגריות ברחבי הארץ. הסיור הראשון היה בגליל המערבי, בבית שלי. היה יום מלא קסם עם ניחוח מעוצב ומלא שיק.

קרא עוד »

ריכוז כל הפוסטים על הסיורים

חופשה בנהריה

נהריה – לפעמים חלומות מתגשמים

סיור סיקור מספר 4 נערך בנהריה ביום קיץ חם. להלן התרשמותן של ששת המופלאות שבאו לחוות איתי תקומה תיירותית של עיר מנומנמת, שעושה הכל כדי לפרוץ חזרה לקדמת התיירות. מלונות, אטרקציות, אירועים וחוויות בעיר הכי שווה בארץ.

קרא עוד »
"מקום השראה" אלוני אבא

חלוצות מזן חדש – סיור בעמק יזרעאל

סיור סיקור מספר 3 נערך בעמק יזרעאל הפורח. פגשנו נשים שמגשימות את עצמן ואת החלוציות החדשה בדרך יצירתית ומעוררת השראה. העמק הוא אזור יפיפה, שיש לנו נטיה רק לעבור בו ופחות לעצור ולחוות אותו. אנחנו ממליצות מכל הלב לשנות זאת. לעצור, לראות, לחוות ולהתרגש. על כל החוויות שלנו ניתן לקרוא בפוסט המרכז. היופי בהתגלמותו.

קרא עוד »
אומנות רחוב בנתניה

נתניה כפי שלא דמיינתם

"סיור – סיקור" מספר 2 נערך בנתניה בעקבות מיזם אומנות רחוב מרהיב בעיר. כל הפוסטים של הבלוגריות הנהדרות שהשתתפו בסיור מרוכזים כאן.

קרא עוד »

תכתבו לי

רוצה לשמוע עוד?